А вам личитиме коротка стрижка? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.43 € 26.95
А вам личитиме коротка стрижка?

Фото tutkatamka.com.ua.

А вам личитиме коротка стрижка?

Чи не в кожної з нас іноді виникає бажання змінити імідж: стиль одягу, аксесуари, зачіску… На останнє, мабуть, найскладніше наважитися, адже обрізати довгі локони легко, а що робити, якщо стрижка не пасуватиме? Тут народна мудрість «Сім разів відміряй, а раз відріж» ой яка доречна, бо ж чекати, поки відросте волосся, доведеться дуже довго

Раз і назавжди позбавив жінок подібних сумнівів відомий британський стиліст і засновник однойменної марки засобів догляду за волоссям Джон Фріда (John Frieda) — він придумав, як наперед визначити, чи варто робити коротку стрижку, щоб потім не шкодувати про свій вибір. У світі моди цей простий спосіб називають «правилом п’яти з половиною сантиметрів». А щоб скористатися ним, знадобляться лише лінійка й олівець.

Аби зрозуміти, чи пасуватиме вам коротка стрижка, дійте за алгоритмом:

1. Розташуйте олівець горизонтально під підборіддям, а лінійку — перпендикулярно до олівця, щоб вона утворила прямий кут.

2. Виміряйте відстань від мочки вуха до точки перетину олівця й лінійки. Якщо результат менший за
5,5 см, можете сміливо робити коротку зачіску, якщо ж більший — краще від такої затії відмовитися.

Наочний приклад — Мішель Уільямс і Лів Тайлер. Мішель дуже личить стрижка, а Лів має приголом­шливий вигляд із довгими локонами. На думку Джона Фріди, «уся справа в кутах».

Стилісти запевняють, що цей метод — надійний і точний. Тож, якщо ви марите новою зачіскою, але не можете відважитися — діставайте лінійку з олівцем. Або ж забийте на все і робіть так, як хочеться.