Директора Ковельської філії «Укрветсанзаводу», який три роки перебував у розшуку, взяли під варту - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.56
Директора Ковельської філії «Укрветсанзаводу», який три роки перебував у розшуку, взяли під варту

Затриманий доправлений на Волинь і згідно з рішенням суду.

Фото Pixabay.

Директора Ковельської філії «Укрветсанзаводу», який три роки перебував у розшуку, взяли під варту

Ще у квітні 2017 року посадовцю повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та забрудненні земель відходами внаслідок порушення спеціальних правил, що створило небезпеку для довкілля (кримінальні правопорушення, передбачені ч.2 ст. 364 та ч.1 ст. 239 КК України)

Суд задоволив підтримане Ковельською місцевою прокуратурою клопотання слідчих про обрання директору Ковельської філії державного підприємства «Укрветсанзавод» запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Три роки посадовець перебував у розшуку.  

Слідство встановило, що керівник підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем та порушуючи низку норм чинного законодавства, аби уникнути витрат на переробку відходів, забезпечив розміщення й захоронення загиблих тварин і відходів від переробки сировини тваринного походження на земельній ділянці площею понад 3 га у Ковелі.

29 квітня 2020 року підозрюваного затримано в Київській області.

У такий спосіб посадовець спричинив забруднення земель відходами, створив небезпеку для довкілля, а також заподіяв йому шкоду на суму більш ніж 1 млн. грн.

29 квітня 2020 року підозрюваного затримано в Київській області.

Джерело: Пресслужба прокуратури області.