«Волинь» у Луцьку драматично втрачає перемогу в поєдинку з тернопільською «Нивою» (Відео)

Отакої!

Фото volodymyrets.city

Впродовж майже усього поєдинку лучани вели з рахунком 2:0...

«Волинь» (Луцьк) – «Нива» (Тернопіль) – 2:2 (1:0 – Вадим Хохлов, 8 хв. (у власні ворота); 2:0  Владислав Дворовенко, 12 хв. (у власні ворота); 2:1  Сергій Кисленко, 72 хв.; 2:2  Сергій Кисленко, 78 хв.)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 3-ий тур. 1 жовтня 2020 року. Луцьк. Стадіон «Авангард». Головний суддя Олександр Титов (Донецьк).

«Волинь» нарешті оговталася від чергової атаки коронавірусу і взялася надолужувати згаяне.

І вже в дебюті поєдинку лучани пішли у відрив... завдяки відразу двом автоголам гравців команди-суперниці.

Глядачі (а цієї припаскудної мрячної погоди їх на трибунах «Авангарду» кілька жменьок таки було!) чекали продовження гольового свята. Проте «Волинь» більше не забивала. А ось у другій половині другого тайму почала пропускати – спочатку одного, а потім і другого. Дубль на рахунку 22-річного нападника «Ниви» Сергія Кисленка.

На останніх хвилинах суперник вперто йшов уперед і цілком міг остаточно добити деморалізованих господарів... Не судилося: таки 2:2.

Після трьох зіграних поєдинків у активі «Волині» жалюгідні два очки.