Бонуси букмекерів для жителів Луцька - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.46 € 32.79
Бонуси букмекерів для жителів Луцька

Десятки легальних компаній сьогодні пропонують жителям України вигідні умови для укладення парі.

Фото Pixabay.

Бонуси букмекерів для жителів Луцька

Як отримати бонус у букмекерській конторі Луцька? В яких компаніях краще робити ставки на спорт? Як правильно користуватися бонусами букмекера?

Відповіді на ці питання ви знайдете в нашому матеріалі, від 1football.info.

Серед розваг, які сьогодні доступні кожному просунутому користувачеві, особливого прогресу досягли ставки на спорт. Десятки легальних компаній сьогодні пропонують жителям України вигідні умови для укладення парі.

У Луцьку, як і в будь-якому іншому українському місті, можна вибрати одну з численних компаній, яка запропонує не тільки зручні умови для гри, а й надасть вітальний бонус за реєстрацію, який зробить ігровий процес не тільки вигідним, але і безпечним. У яких конторах зараз найвигідніші бонуси, ми розповімо далі.

БК 1xBet

БК 1xBet - це всесвітньо відомий букмекерський оператор, який користується високою популярністю у гравців з України. На сьогоднішній день ця компанія пропонує українським користувачам найзначніший бонус - 3000 гривень.

Процедура отримання привітального подарунка гранично проста і зрозуміло. Для цього потрібно:

  • Пройти реєстрацію на сайті або в мобільному додатку
  • Внести депозит зручним методом оплати
  • Отримати бонус

Новим учасникам парі, які раніше не проходили реєстрацію в конторі, букмекер нараховує 100% зверху від суми першого поповнення.

БК Паріматч

Якщо ви хоча б раз стикалися зі спортивними прогнозами, то популярний бренд Parimatch вам напевно відомий. Ця компанія першою почала працювати для української аудиторії, а основа його відбулося в далекому 1994 році.

Сьогодні Паріматч вийшов на міжнародний рівень, завоювавши покликання аудиторії по всій земній кулі. Жителям Луцька та інших українських міст оператор пропонує стартовий бонус до 2500 гривень, який можна отримати тут.

Для отримання бонусу потрібно виконати стандартні умови:

  • Реєстрація
  • Перший депозит

Використовувати отриманий бонус гравець може на будь-яких видах спорту.

БК Favbet

Favbet - це ще один популярний і надійний букмекер, який легально працює в Україні. Авторитетність цієї компанії підкреслює той факт, що вона виступає офіційним спонсором української Прем'єр-ліги з футболу.

Для нових клієнтів у компанії Фавбет є бонус до 2000 гривень. Крім стандартного подарунка за перший депозит, оператор надає гравцям ставку без ризику номіналом 500 гривень. Це означає, що, якщо ваша перша ставка виявиться невдалою, букмекер поверне вам суму до 500 грн., На яку полягало парі.