Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Чому українські парильники переходять на одноразовий вейп

Невеликий гаджет можна брати собою всюди.

Фото Pixabay.

Чому українські парильники переходять на одноразовий вейп

На ринку України давно є велика різноманітність електронних пристроїв для паріння

Нещодавно постачальники стали пропонувати нові девайси одноразового застосування для вейпу. Такі одноразові прилади випускають небагато брендів. В даний час одноразки (POD-системи) elf bar у шанувальників паріння вважаються найпопулярнішими, але чому так?

У чому різниця між одноразовим та звичайним вейпом?

Одноразки – це пристрої, які не потребують обслуговування. Девайс має невеликий корпус у вигляді циліндричної коробочки. Усередині вже є все потрібне для роботи системи.

Блок оснащений вбудованим баком із рідиною. Через спеціальний гніт із вати вона надходить до нагрівача і випаровується за рахунок контакту із металевою спіраллю. Особливість пристрою в тому, що всі деталі в корпусі розташовані герметично і рідина не може проливатись при транспортуванні або зберіганні. Для активації нагрівання потрібно просто втягнути повітря без нажимання кнопок.

За роботу нагрівача відповідає вбудована батарея, що не заряджається. Її ємність буває різною. У популярных ПОД-систем Elf Bar заряд розрахований на 800 та 1500 спрацьовувань. Після того як батарея розрядиться, пристрій утилізують як звичайний побутовий відхід.

Чому одноразки стають популярними?

На думку фахівців з 1kalyan, процес паріння одноразок, на відміну від тих же кальянних посиденьок, є більш доступним. Невеликий гаджет можна брати собою всюди. Для його включення не потрібно робити нічого особливого - просто дістати і користуватися. Ще перевагами POD-систем є:

  • не потрібно купувати витратні матеріали;

  • пристрій заряджений і не потребує додаткової підзарядки;

  • компоненти для заправки бака мають високу якість очищення;

  • кількість ароматів – величезна.

Ще однією перевагою одноразового вейпу є невеликий вихід пару. При використанні генерується не так багато хмар. Тому оточуючі люди не будуть задивлятися на його користувача, як на «димлячий паровоз».

Telegram Channel