Курси НБУ $ 36.66 € 39.65

Про нас

Газета «Волинь-нова» (раніше – «Вільна праця», «Радянська Волинь», «Волинь») – єдина щоденна, найтиражніша і найавторитетніша газета Волинської області, яка тричі на тиждень приходить у майже 50 000 осель краю. Має дві тисячі передплатників і на Рівненщині

«Волинь-нова» користується такою повагою у читачів через те, що розповідає про всі сторони життя неупереджено, об’єктивно і цікаво. Газета орієнтується на найширше коло читачів, вона є на столі і у керівника підприємства, і в пенсіонера. А із запровадженням цілодобового сайту  www.volyn.com.ua  тепер користується популярністю і в представників молодого, так званого інтернет- покоління.

Перший номер нашої газети вийшов у світ 27 вересня 1939 року  і називалась вона «Вільна праця».

Перший номер нашої газети вийшов у світ 27 вересня 1939 року  і називалась вона «Вільна праця».

12 лютого 1944 року газета відновила свій вихід, перерваний Другою світовою війною, вже під назвою «Радянська Волинь».

У 1989 році наше видання мало тираж 240 000 примірників – це був рекордний показник на душу населення серед всіх обласних видань Радянського Союзу!

У різні роки в газеті «Волинь» працювали відомі українські письменники і публіцисти Анатолій Дімаров, Юхим Лазебник, Вадим Симакович, Микола Олійник, Дмитро Цмокаленко, Михайло Білецький, Полікарп Шафета, Олександр Богачук, Святослав Крещук, Петро Мах, Степан Сачук, Петро Боярчук, Анастасія Філатенко, Володимир Лис, Олександр Нагорний, Валентина Штинько, Катерина Зубчук.

Головними редакторами газети були: Юхим Лазебник, Іван Сподаренко, Полікарп Шафета, Степан Сачук. З 2012 року колектив очолює Олександр Згоранець, який водночас став і директором новоствореного під час роздержавлення ТзОВ «Газета «Волинь». У 2016 році Волинська обласна рада вийшла зі складу співзасновників і тепер засновником «Волині-нової» є лише трудовий колектив редакції.

Тож пишіть, дзвоніть, заходьте: 43016, вул. Ковельська, 2, м. Луцьк, Волинська область, +38-096-77-31-037, +38-066-82-47-160, e-mail: [email protected], [email protected].