Курси НБУ $ 41.79 € 48.35
У Зміїнці в «Аслана» поліцейські вилучили набої

Санкція статті передбачає покарання позбавленням волі на строк від двох до п'яти років

Фото: Кореспондент

Волинь-нова

У Зміїнці в «Аслана» поліцейські вилучили набої

Бойові припаси виявили оперативники карного розшуку волинської поліції під час санкціонованого обшуку за місцем проживання 54-річного громадянина. За фактом незаконного поводження з боєприпасами слідчі розпочали кримінальне провадження

Учора в селі Зміїнець Луцького району співробітники управління карного розшуку ГУНП у Волинській області в рамках розслідування кримінального провадження під час санкціонованого обшуку в кімнаті за місцем проживання 54-річного місцевого мешканця виявили 50 набоїв до вогнепальної нарізної зброї. Боєприпаси чоловік зберігав незаконно без належних на це дозволів. У кримінальних колах правопорушник відомий за прізвиськом «Аслан». Його пов’язують із кримінальним «авторитетом» на прізвисько «Алєня», котрого цього тижня волинські поліцейські затримали в Луцьку за підозрою в організації розбійного нападу.

У кримінальних колах правопорушник відомий за прізвиськом «Аслан». Його пов’язують із кримінальним «авторитетом» на прізвисько «Алєня», котрого цього тижня волинські поліцейські затримали в Луцьку за підозрою в організації розбійного нападу.

Набої поліцейські вилучили та направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

За фактом незаконного поводження з боєприпасами слідчі відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, інформує сектор комунікації поліції Волинської області.

Telegram Channel