Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
Грузин запропонував прикордонникам хабар за в’їзд в Україну

Хабародавців передали поліції.

ДПСУ

Грузин запропонував прикордонникам хабар за в’їзд в Україну

Хабарі у розмірі 300 доларів США та понад 2 тисячі гривень зафіксовано в пункті пропуску та в КПВВ

Чергові спроби втягнути в протиправну діяльність співробітників прикордонного відомства зафіксовано у пункті пропуску та в КПВВ, інформує ДПСУ.

Учора вночі в міжнародному пункті пропуску «Чорноморський морський торговельний порт» громадянин Грузії запропонував прикордонникам Одеського загону хабар у розмірі 300 доларів США та 1,5 тисяч гривень. Таким чином іноземець, якому заборонено в’їзд в Україну, мав намір позитивно вирішити питання з правоохоронцями, стосовно його пропуску через державний кордон.

Учора вночі в міжнародному пункті пропуску «Чорноморський морський торговельний порт» громадянин Грузії запропонував прикордонникам Одеського загону хабар у розмірі 300 доларів США та 1,5 тисяч гривень.  

Крім того, учора вранці в контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» та «Майорське» також було зафіксовано три випадки пропонування неправомірної грошової винагороди, загальною сумою 700 гривень, співробітникам прикордонного відомства для безперешкодного перетину лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Стосовно всіх правопорушників до Національної поліції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Telegram Channel