Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
На Любешівщині садили ліс діти та бійці АТО

В Україні відбувається всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

lis.volyn.ua

На Любешівщині садили ліс діти та бійці АТО

Коли настали сприятливі погодні умови, всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» на Волині набирає обертів і масштабів

Сьогодні, 12 квітня, у Деревківському лісництві  державного підприємства  «Любешівське лісомисливське господарство» учні Любешівського шкільного лісництва  разом із керівником Людмилою Шептур  та інженером лісових культур підприємства Вірою Оласюк створили 1 га лісових культур. Про це повіломляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Також до посадки лісу в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» долучились учасники АТО Любешівського р-ну – відновлювали ліс у Дольському лісництві.

Ці діти – вже традиційні помічники місцевих лісівників у всіх справах. Відновлення лісу – одна з найулюбленіших і найважливіших. Тож і ставляться до неї тут особливо ретельно. Також до посадки лісу в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» долучились учасники АТО Любешівського р-ну – відновлювали ліс у Дольському лісництві.

Варто наголосити: щороку з приходом весни в Україні відбувається всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Вона стартує 21 березня, коли у всьому світі відзначають Міжнародний день лісу. Головна мета таких заходів – залучити якомога людей, і головне – молодь, до справи відновлення і збереження лісів.

Telegram Channel