На Волині посадовця Державної виконавчої служби викрито на одержанні 200 тисяч гривень хабара (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.96 € 30.47
На Волині посадовця Державної виконавчої служби викрито на одержанні 200 тисяч гривень хабара (Фото)

Ще один попався...

Фото прес-служби прокуратури Волині.

На Волині посадовця Державної виконавчої служби викрито на одержанні 200 тисяч гривень хабара (Фото)

Неправомірну вигоду посадовець вимагав за закриття виконавчого провадження та зняття арешту з майна одного із фермерських господарств

У результаті спільно спланованих прокуратурою Волинської області та Управлінням Служби безпеки України в області слідчих (розшукових) дій, в тому числі негласного характеру, викрито під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 200 тис. грн. заступника начальника Горохівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області (на фото).

 

 Фото прес-служби прокуратури Волині.

Фото прес-служби прокуратури Волині.

 Неправомірну вигоду посадовець вимагав за закриття виконавчого провадження та зняття арешту з майна одного із фермерських господарств у виконавчому провадженні про стягнення банківського кредиту.

Викрито під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 200 тис. грн. заступника начальника Горохівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

Разом із тим, проводяться слідчі (розшукові) дії щодо інших працівників указаного відділу виконавчої служби, які за даними матеріалів слідства можуть бути причетні до вимагання та одержання неправомірної вигоди.

Наразі в кримінальному провадженні слідчими органу безпеки провадяться першочергові слідчі (розшукові) дії, по завершенню яких вирішуватиметься питання повідомлення посадовцю ДВС про підозру у вчиненні  кримінального правопорушення  та обрання щодо нього запобіжного заходу.

Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині.