Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
Невже хотів застрелитись? У Симоненка знайшли пістолет

А де «золото партії»?

Фото «Українська правда».

Невже хотів застрелитись? У Симоненка знайшли пістолет

А також агітаційні матеріали із забороненою символікою

Служба безпеки заявляє, що провела обшуки у лідера Комуністичної партії України Петра Симоненка та вилучила предмет, схожий на пістолет Стєчкіна. Відповідне повідомлення розміщено на офіційному сайті СБУ, інформує «Українська правда».

«У рамках кримінального провадження за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 109 та ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України слідчими СБУ проведено обшуки у громадянина України Петра Симоненка», – йдеться в коментарі СБУ. 

Ось він – пістолет АПС із глушником та 120 патронів до нього… Фото прес-центру СБУ.
Ось він – пістолет АПС із глушником та 120 патронів до нього… Фото прес-центру СБУ.

 Зазначається, що під час слідчих дій разом із агітаційними  матеріалами, спрямованими на насильницьку зміну й повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, також вилучено предмети, схожі на пістолет АПС з глушником та 120 патронів до нього.

Діяльність Компартії в Україні заборонена.

Раніше 8 травня повідомлялось, що співробітники Служби безпеки України провели обшуки  у керівників компартії за підозрою у державній зраді та спробах захопити державну владу.

Зазначалось, що під час обшуків правоохоронці виявили агітаційні матеріали із забороненою символікою, що планувалися на замовлення російських кураторів для публічного поширення 9-го травня. Діяльність Компартії в Україні заборонена.

16 грудня 2015 року Окружний адміністративний суд Києва завершив розгляд справи за позовом Міністерства юстиції до Компартії про заборону її діяльності, задовольнивши позов у повному обсязі.

Telegram Channel