Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
Волиняни – переможці Всесвітньої літньої Гімназіади – 2018 з боксу

На п'єдесталі пошани волинські спортсменки – вихованки Володимир-Волинської дитячо-юнацької спортивної школи вперше

Волинська ОДА

Волиняни – переможці Всесвітньої літньої Гімназіади – 2018 з боксу

З 2 по 9 травня 2018 року в м. Маррокеш (Королівство Марокко) проходить Всесвітня літня Гімназіада – 2018, у якій беруть участь понад 4 тисячі юнаків та дівчат з усіх країн світу. Зокрема, вихованки Володимир-Волинської дитячо-юнацької спортивної школи – Марія Любух та Ірина Боярин – здобули золоту та бронзову медалі на змаганнях

У третій день Гімназіади українська збірна з боксу додала на свій рахунок чергові звитяги. Справжнім святом для шанувальників стало те, що наші боксери вибороли 8 золотих, 5 срібних і 7 бронзових нагород, повідомляє управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації.

Слід зазначити, що вперше за часи проведення таких заходів на п'єдестал пошани піднялись волинські спортсменки – вихованки Володимир-Волинської дитячо-юнацької спортивної школи (директор Зінкевич О. К.). Так, Марія Любух у ваговій категорії 60 кг виборола золоту нагороду та Ірина Боярин у ваговій категорії 63 кг отримала бронзу.

Слід зазначити, що вперше за часи проведення таких заходів на п'єдестал пошани піднялись волинські спортсменки – вихованки Володимир-Волинської дитячо-юнацької спортивної школи

За інформацією Федерації боксу України збірна команда нашої держави здобула перше загальнокомандне місце на боксерському турнірі Всесвітньої Гімназіади – 2018, випередивши збірні команди Росії та Марокко, які посіли друге і третє місця відповідно.

Telegram Channel