Так ніхто шампанського і не отримав, і свиню на честь книги не назвав - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.70 € 31.49
Так ніхто шампанського і не отримав, і свиню на честь книги не назвав

Ось вони - головні призи премії Вудхауса.

LiveLib.

Так ніхто шампанського і не отримав, і свиню на честь книги не назвав

У Британії вперше за 18 років не написано жодної книги, яка б заслуговувала звання смішної

Журі британської премії Вудхауса за найсмішнішу англомовну книгу вперше за 18 років відмовилося від вручення нагороди. Судді вибачилися і висловили надію, що наступного року письменники створять щось веселіше, ніж цьогоріч. Про це розповідає портал BookMix.

 Однак жодна з них не відповідала головному критерію: не викликала одностайного гучного сміху всіх суддів

Журі пояснило, що жоден із 62 номінованих на премію романів не видався їм досить смішним, хоча було багато добре написаних і потішних книг. Однак жодна з них не відповідала головному критерію: не викликала одностайного гучного сміху всіх суддів.

Переможець премії Вудхауса отримує трилітрову пляшку легендарного шампанського Bollinger Special Cuvée і 52-томне зібрання творів Вудхауса. На честь твору, який переміг називають свиню породи Глостерска стара плямиста. Організатори пообіцяли, що наступного року автор найсмішнішої книги отримає 6-літрову пляшку шампанського і на честь його книги назвуть особливо великий екземпляр свині.