На Волині винуватець ДТП відсидить за ґратами 5 років - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.70 € 31.49
На Волині винуватець ДТП відсидить за ґратами 5 років

Маючи можливість надати потерпілому допомогу, винуватець ДТП втік з місця пригоди

Фото: Кореспондент

Волинь-нова

На Волині винуватець ДТП відсидить за ґратами 5 років

Приставши на позицію прокуратури Волинської області, Володимир-Волинський міський суд за результатами нового судового розгляду кримінального провадження про порушення 30-річним мешканцем села Льотниче Володимир-Волинського району правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого, та залишення потерпілого в небезпеці, призначив винуватцю ДТП покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки

Майже опівночі 29 жовтня 2016 року нетверезий чоловік (вміст алкоголю в крові становив 2,5 проміле) за кермом автомобіля марки «Fiat Scudo» рухався вулицею Луцькою у Володимирі-Волинському та здійснив наїзд на велосипедиста.

Маючи можливість надати потерпілому допомогу, винуватець ДТП втік з місця пригоди. 29-річний велосипедист же від отриманих травм помер.

Згідно з новим рішенням суду, винуватець ДТП відбуватиме покарання у виді 5 років позбавлення волі.

Володимир-Волинський суд, визнавши водія винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 286 та ч. 1 ст. 135 КК України, рішенням від 3 липня 2017 року призначив йому покарання у виді 6 років позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки.

Апеляційний суд області, задовольнивши апеляційну скаргу обвинуваченого, скасував вирок суду першої інстанції та призначив новий судовий розгляд.

За принципової позиції прокурорів, згідно з новим рішенням суду, винуватець ДТП відбуватиме покарання у виді 5 років позбавлення волі.

Окрім того, з нього буде стягнуто на користь потерпілих 350 тис. грн. моральної шкоди та до настання повноліття двох дітей загиблого він сплачуватиме щомісяця кошти на їх утримання, інформує прес-служба прокуратури Волині.