Головне - навести камеру смартфону на вподобану річ.
Тепер для любителів робити покупки настають райські часи
Google розробив сервіс, який полегшить пошук і покупку вподобаної речі
Новий додаток Style Match дозволить користувачам за лічені секунди знаходити вподобану річ, визначати бренд, а також здійснювати пошук в інтернет-магазинах. Про це з посиланням на Independent розповідає Новое Время.
За даними творців сервісу, користувачі зможуть шукати не тільки вподобаний одяг, але і предмети декору, постільну білизну та інші аксесуари для дому
Крім того, сервіс надасть кілька варіантів вартості в різних онлайн-шопах і наявність речі в магазині. Для цього користувачеві знадобиться всього лише навести камеру на предмет одягу, який ви бачите на фото або в реальному житті.
За даними творців сервісу, користувачі зможуть шукати не тільки вподобаний одяг, але і предмети декору, постільну білизну та інші аксесуари для дому.
В даний час додаток доступний тільки на Android для смартфонів з вбудованою камерою Google Lens. Про те, чи планується запуск програми для iPhone, розробники не сповіщають.