Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
Австралія першою офіційно заявила про вимогу до Росії сплатити компенсації жертвам МН17

Родини жертв хочуть, щоб Росія понесла відповідальність.

ТСН

Австралія першою офіційно заявила про вимогу до Росії сплатити компенсації жертвам МН17

У МЗС країни прагнуть, щоб Росія виплатила компенсацію 38 родинам жертв авіакатастрофи

Росія повинна виплатити компенсацію родинам 38 австралійців, загиблих унаслідок "Бук", який на Донбасі збив літак рейсу МН17, перебував на озброєнні Збройних сил Росії - слідство "Бук", який на Донбасі збив літак рейсу МН17, перебував на озброєнні Збройних сил Росії - слідство знищення малайзійського літака "Боїнг 777" рейсу MH17 в небі над Добасом 17 липня 2014 року.

Про це заявила міністр закордонних справ Австралії Джулі Бішоп, пише ТСН.

"Родини жертв хочуть, щоб Росія понесла відповідальність. Вони хочуть бачити закриття справи, але вони також заслуговують на справедливість, і ми домагатимемося відшкодування за звірства, викликані цією поведінкою», - сказала вона.

Своєю чергою міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок наголосив, що Нідерланди і Австралія "попросили Росію вступити в переговори, спрямовані на те, щоб знайти рішення, яке виправдовувало б величезні страждання і збитки, викликані катастрофою MH17".

Водночас він поскаржився, що поки Росія не прагне співпрацювати з розслідуванням трагедії.

"Родини жертв хочуть, щоб Росія понесла відповідальність. Вони хочуть бачити закриття справи, але вони також заслуговують на справедливість, і ми домагатимемося відшкодування за звірства, викликані цією поведінкою»

Нагадаємо, раніше Австралія та Нідерланди офіційно визнали Російську Федерацію винною у катастрофі малазійського літака рейсу MH17 улітку 2014 року на Донбасі.

Зазначимо, за висновками Спільної слідчої групи, "Бук", який 17 липня 2014 року збив над Донбасом літак "Бук", який на Донбасі збив літак рейсу МН17, перебував на озброєнні Збройних сил Росії - слідство "Бук", який на Донбасі збив літак рейсу МН17, перебував на озброєнні Збройних сил Росії - слідство Малайзійських авіаліній рейсу МН17 і на борту якого загинули 298 людей, був виготовлений у Росії та перебував на озброєнні Збройних сил Російської Федерації. Також було опубліковано текст висновків щодо катастрофи.

Згодом заступниця голови МЗС з питань євроінтеграції Олена Зеркаль заявила, що Україна використає проти Росії результати розслідування Міжнародної слідчої групи щодо катастрофи рейсу MH17 у Міжнародному Суді ООН.

Telegram Channel