Курси НБУ $ 41.43 € 48.47
Такої світлини на обкладинці всесвітньовідомого журналу ще не було (відео)

«Автором» фото також став безпілотник.

UBR.ua.

Такої світлини на обкладинці всесвітньовідомого журналу ще не було (відео)

Зображення для першої сторінки Time, сформували майже 1000 дронів Intel

Компанія Intel продовжує розвивати напрямок, що займається масовим використанням безпілотників. Про це розповідає портал ITC.ua.

Раніше компанія вже використала флот із 500 своїх дронів для створення світлового шоу. Цього разу дрони знову застосовувалися для формування зображення, але вже у більшій кількості.

 Журнал Time присвятив свій черговий номер безпілотним літальним апаратам

Журнал Time присвятив свій черговий номер безпілотним літальним апаратам. Але замість публікації на обкладинці зображення дрона або команди розробників було прийнято рішення зафіксувати флот дронів Intel, які формують в нічному небі зображення логотипу журналу.

Для цього використовувалося 958 дронів. Вони сформували логотип Time висотою близько 100 метрів. Слід додати що знімок цього логотипу теж був зроблений безпілотником.

 

Telegram Channel