
Всі учасники змагань отримали солодкі призи.
У Ковелі визначили кращих шахістів серед молоді
Цими вихідними відбувся чемпіонат міста з швидких шахів серед юнаків та дівчат у двох вікових групах з нагоди Дня захисту дітей
У змаганнях взяли участь 42 юних шахісти Ковеля. У категорії до 16 років серед юнаків перше місце завоював першорозрядник Станіслав Бондаренко, учень СШ №3, друге посів першорозрядник Олександр Кухарук (ЗОШ №12) та третє - Артем Манжос (НВК №13). Серед дівчат чемпіонкою стала Олександра Позур (СШ №3), другий результат – Вікторії Омельчук (ЗОШ №8) і третій – у Катерини Кравченко (СШ №3).
Переможці і призери змагань – вихованці тренерів Олени Черняк та Тетяни Портянко.
У категорії до 12 років серед юнаків перемогу здобув Олексій Трухан (ЗОШ №7), на другому місці – Вадим Мороз (НВК №13), на третьому -– Любомир Рацький (ЗОШ №5). Серед дівчат перше місце виборола Ярослава Терещук (СШ №3), а друге – Софія Люштик (СШ №3).
Переможці і призери змагань – вихованці тренерів Олени Черняк та Тетяни Портянко.
