Курси НБУ $ 43.58 € 50.32
Француз надумав переплисти через найбільшу водойму на Землі

ПІд час запливу спортсмена підстерігатимуть різні небезпеки.

gq.com.

Француз надумав переплисти через найбільшу водойму на Землі

Плавець Бенуа Лекомт планує стати першою людиною, яка вплав перетнула Тихий океан

5 червня Лекомт почав свою багатокілометрову дистанцію з Японії. Француз буде плисти океаном по вісім годин на день більше шести місяців. Ночувати спортсмен буде на яхті команди супроводу. Він збирається закінчити рекордний заплив на західному узбережжі США. Сам Лекомт проживає в Штатах. Про це розповідає Вокруг Света.

Плавець ризикує зіткнутися в океані з численними небезпеками, включаючи акул, шторми, зграї медуз і екстремально низькі температури води. Під час запливу його будуть супроводжувати на яхті шість членів команди. В цілому француз планує подолати вплав дев'ять тисяч кілометрів.

 В цілому француз планує подолати вплав дев'ять тисяч кілометрів

Підготовка Лекомта до запливу тривала більше шести років. Він щодня тренувався фізично і готувався до такого випробування морально.
Фахівці, які будуть супроводжувати спортсмена в ході плавання, вивчать рівень забруднення Тихого океану побутовим і промисловим сміттям, вплив екстремальних навантажень на серце плавця, і спробують встановити, як аварія на атомній електростанції у Фукусімі вплинула на океан.

Лекомт в 1998 році вперше в історії переплив через Атлантичний океан, подолавши 6400 км за 73 дня. Першими словами плавця, які він сказав, діставшись до суші були: «Більше ніколи».

Однак Лекомт зважився на нову пригоду. Спортсмен розповів журналістам, що вже через три-чотири місяці після закінчення атлантичного марафону він почав обмірковувати наступний заплив на довгу дистанцію.

Telegram Channel