Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
Судитимуть волинянина, який відкусив вухо поліцейському

У 1997 році Майк Тайсон таким ж чином скалічив Евандера Холіфілда.

Pinterest

Судитимуть волинянина, який відкусив вухо поліцейському

Горохівський відділ Володимир-Волинської місцевої прокуратури затвердив та скерував до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про умисне заподіяння 46-річним мешканцем села Журавники Горохівського району працівникові поліції тілесних ушкоджень середньої тяжкості у зв’язку з виконанням правоохоронцем службових обов’язків

Удень 07 травня 2018 року працівники Горохівського відділу поліції прибули на виклик дружини нетверезого мешканця Журавників, аби припинити домашнє насильство, яке він вчиняв.

Дебошир заподіяв 21-річному сержанту поліції тілесні ушкодження у вигляді вкушеної рваної рани лівого вуха та синців.

Під час затримання дебошира правоохоронцями чоловік чинив опір та заподіяв 21-річному сержанту поліції тілесні ушкодження у вигляді вкушеної рваної рани лівого вуха та синців, які згідно акту судово-медичної експертизи є тілесними ушкодженнями середнього ступеня тяжкості, що потягнули за собою тривалий розлад здоров’я.

Відтак зловмисника, який щиро розкаявся у скоєному, активно сприяв розкриттю злочину та відшкодував 16 тисяч гривень завданої поліцейському шкоди, обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 345 КК України.

Подальшу його долю вирішуватиме суд. 

Джерело: Прес-служба прокуратури області
Telegram Channel