Луцькі першокласники потягали за вуха поліцейську вівчарку Джолі (ФОТО) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.70 € 31.49
Луцькі першокласники потягали за вуха поліцейську вівчарку Джолі (ФОТО)

Радості не було меж...

Сектор комунікації поліції Волинської області

Луцькі першокласники потягали за вуха поліцейську вівчарку Джолі (ФОТО)

Щоправда, робили це з величезним захватом і повагою

За ініціативи сектору ювенальної превенції сьогодні в кінологічному центрі головного управління Нацполіції в області на гостинах побували учні 1-А та 3-А класів пришкільного табору «Сонечко» загальноосвітньої школи № 10  Луцька, повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.

Молодший інспектор-кінолог кінологічного центру Микола Головій із підопічною німецькою вівчаркою «Джолі» продемонстрували учням вміння собаки проходити смугу перешкод, шукати по запаху взуття, захищати свого господаря від нападника, а також виконувати команди  «сидіти», «лежати», «дати лапу».

Школярі із захопленням спостерігали за вівчаркою, яка вправно виконувала команди кінолога.

Школярі із захопленням спостерігали за вівчаркою, яка вправно виконувала команди кінолога. Після демонстрації навиків службової вівчарки дітлахи охоче фотографувалися із «Джолі».

До слова,  вівчарка «Джолі» спеціалізується на виявленні зброї та вибухових речовин. Загалом у кінологічному центрі волинської поліції на утриманні перебуває 21 собака. Вони спеціалізуються, зокрема, на пошуку зброї та вибухівки, наркотиків та слідової інформації.