У харківському госпіталі помер військовий 14 ОМБр з Рівненщини від отриманих поранень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.00 € 29.72
У харківському госпіталі помер військовий 14 ОМБр з Рівненщини від отриманих поранень

фото з Фейсбука

У харківському госпіталі помер військовий 14 ОМБр з Рівненщини від отриманих поранень

8 липня, у харківському військовому госпіталі від отриманих поранень в районні населеного пункту Попасна Донецької області помер боєць 14 ОМБр Борсук Іван Іванович

Про це повідомив "Дубровицький районний військовий комісаріат" у Facebook, передає 24 канал.

Під час обстрілу позицій ЗСУ 29 червня 2018 року в районі населеного пункту Попасна Донецької області з боку найманців РФ, які використовували РПГ і стрілецьку зброю, військовослужбовець зазнав вогнепального кульового поранення голови, унаслідок якого помер.

У загиблого залишилися батьки Іван та Раїса, сестра Вікторія і дружина Яна з донькою Христиною. Зустріч та прощання з бійцем планується на 10 липня 2018 року.

 Нагороджений Орденом "За мужність", а також медаллю "Захисник Вітчизни", пам’ятною медаллю "128 ОГПБ військова розвідка", нагрудним знаком "Ветеран війни-УБД".

Народився Іван Борсук 9 липня 1986 року в селі Лютинськ Дубровицького району. Строкову службу проходив в період з 31 жовтня 2006 по 11 жовтня 2007. Під час мобілізації в особливий період був призваний до лав ЗСУ в ІІІ хвилі. Військову службу проходив в період з 2 серпня 2014 по 25 січня 2016 року. 

При виконанні бойових завдань проявив мужність та героїзм під час операцій в Дебальцеве, за що указом президента України був нагороджений Орденом "За мужність", а також медаллю "Захисник Вітчизни", пам’ятною медаллю "128 ОГПБ військова розвідка", нагрудним знаком "Ветеран війни-УБД".

А 31 травня 2018 року підписав контракт для проходження військової служби в 14 ОМБр. Співчуваємо родині Героя.