Оксана Шачко наклала на себе руки у Парижі.
У передсмертній записці написала: «Ви всі – фейк»(Відео)
Засновниця міжнародного руху Femen, художниця Оксана Шачко (на фото) покінчила життя самогубством
Таку інформацію оприлюднили на Telegram-каналі Paris Burns, який вела знайома Шачко.
«Оксана наклала на себе руки 23 липня в своїй паризькій квартирі. Тільки що французька поліція вивезла її тіло на експертизу. Оксана залишила записку англійською, звернену до паризької богеми, з якої вона останнім часом щільно спілкувалася: «Ви всі – фейк», – мовиться у повідомленні на Telegram-каналі.
Рух FEMEN відомий своїми напівоголеними акціями проти дискримінації і сексуальної експлуатації жінок в Україні, а потім і в світі.
Оксана Шачко разом з ще двома дівчатами заснувала рух FEMEN у квітні 2008 року. Рух відомий своїми напівоголеними акціями проти дискримінації і сексуальної експлуатації жінок в Україні, а потім і в світі.
Після кількох нападів на учасників руху в 2013 році, вони поїхали до Франції. Шачко отримала політичний притулок у Франції і з тих пір жила в Парижі і займалася живописом, зокрема малювала... ікони.