Сьогодні прощатимуться із загиблим на Сході лучанином - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.00 € 29.72
Сьогодні прощатимуться із загиблим на Сході лучанином

УНІАН

Сьогодні прощатимуться із загиблим на Сході лучанином

11 серпня у Луцьку - День жалоби

Важка трагедія торкнулася громади нашого міста. 8 серпня на Луганщині загинув військовослужбовець 14-ї ОМБР Єлістратов Андрій Юрійович, повідомляє Луцька міська рада.

 11 серпня тіло загиблого доправлять до Луцька.

Об 11.00  у верхньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору відбудеться відспівування Героя, о 12.00 — громадянська панахида на Театральному майдані.

 Поховають Андрія Єлістратова на міському кладовищі у селі Гаразджа на Алеї почесних поховань.

Луцька міська рада, виконавчий комітет та громада міста глибоко сумують з приводу загибелі Єлістратова Андрія Юрійовича, висловлюють найщиріші співчуття родині та близьким покійного.

Світла пам’ять про нашого славного земляка, який віддав своє життя  за  цілісність і незалежність України, назавжди залишиться у серцях лучан.

Андрій Єлістратов у березні 2016 року підписав контракт й ніс службу у складі 14-ї ОМБР.

Довідково. Андрій Єлістратов народився 23 жовтня 1991 року у м. Рига (Латвійська Республіка). У 1994 році разом з родиною переїхав жити до Луцька. Навчався у  НВК “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 10 - професійний ліцей” та  Волинському коледжі Національного університету харчових технологій. Неодружений.

З 2010 до 2013 року служив за контрактом у 30-й окремій Новоград-Волинській Рівненській ОМБР.

9 квітня 2014 року був призваний на військову службу по мобілізації. 28 липня 2014 року отримав поранення під час виконання завдань у зоні АТО. У 2015 році був демобілізований.

Андрій Єлістратов у березні 2016 року підписав контракт й ніс службу у складі 14-ї ОМБР.

  ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!  СЛАВА ГЕРОЮ ! ! !