Дефекат, який вивозиться з полів фільтрації використовується як мінеральне добриво
На Гнідавському цукровому заводі відбувається планова чистка і санація на фільтраційних полях
Це щорічні заходи
Кілька днів тому соцмережі сколихнула новина про невідомі машини, які заїжджають на територію фільтраційних полів Гнідавського цукрового заводу і нібито готують якісь «відстійники». Відповідне відео «горе-активісти» надіслали до правовоохоронних органів, які зреагували миттєво, переславши заяву на Гнідавський цукровий завод.
Цього року ми плануємо збільшення надходження цукрового буряка, тому роботи проводяться більш інтенсивно. Дефекат, який вивозиться з полів фільтрації використовується як мінеральне добриво на сільськогосподарських угіддях наших партнерів, які після проведення відповідних аналізів забирають сировину на свої поля
Як інформує сайт підприємства, заступник голови Гнідавського цукрового заводу Олександр Нікішин повідомив, що на підприємстві відбувається планова чистка і санація на фільтраційних полях. Такі заходи Гнідавський цукровий завод проводить щорічно, готуючи собі відстійники в тих об’ємах, які будуть необхідні до наступного сезону прийому цукрових буряків.
«Цього року ми плануємо збільшення надходження цукрового буряка, тому роботи проводяться більш інтенсивно. Дефекат, який вивозиться з полів фільтрації використовується як мінеральне добриво на сільськогосподарських угіддях наших партнерів, які після проведення відповідних аналізів забирають сировину на свої поля», – запевнив Олександр Нікішин.
Олександр Нікішин повідомив, що вторсировину із заводу використовують на території Волинської, Львівської, Тернопільської та Рівненської областей сільгосппідприємства «Вілія», «Хаверстагро», «Урожай» та низка інших. Щороку з полів фільтрації вивозиться близько 150 тисяч тонн дефекату.
На ПАТ «Гнідавський цукровий завод» планують завершити всі роботи до початку сезону.
Гнідавський цукровий завод закликає «доброзичливців» не розповсюджувати фейкову інформацію в мережі, а звертатися за роз’ясненнями на підприємство та не надсилати неправдиві заяви до правоохоронних органів, адже, в той час коли поліція «розслідує» фейкові заяви, в країні процвітає корупція і злочинність.