Сподіваємося, кошти підуть на зміцнення гривні.
Ми знову позичили гроші
Україна на зовнішньому ринку взяла позику у $725 мільйонів
Міністерство фінансів України здійснило приватне розміщення короткострокових облігацій зовнішніх державних позик з терміном погашення у 2019 році на 725 мільйонів долларів США. Про це повідомили у прес-службі Міністерства фінансів України, розповідає УНІАН.
Зазначається, що українська влада очікує на майбутній візит місії МВФ до Києва у період з 6 по 19 вересня для обговорення останніх економічних подій та економічної політики і наступних кроків.
«Облігації були розміщені серед провідних міжнародних інвесторів, що надали фінансову підтримку Україні, в умовах нестабільності міжнародного ринку капіталу для країн, що розвиваються. Ця операція дозволяє Україні задовольнити свої короткострокові потреби у валютній ліквідності, а також отримати переваги від гнучких умов залучення коштів», - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що українська влада очікує на майбутній візит місії МВФ до Києва у період з 6 по 19 вересня для обговорення останніх економічних подій та економічної політики і наступних кроків. Як повідомляв УНІАН, Кабінет міністрів України ухвалив трирічну стратегію управління державним боргом, яка передбачає зниження показника держборгу до кінця 2020 року до рівня не вище 49% ВВП і оптимізацію структури боргу.