Курси НБУ $ 28.06 € 33.00
У волинської «Солідарності» – новий керівник

Іван Мирка

Фото: Солідарність

Волинь-нова

У волинської «Солідарності» – новий керівник

Волинська територіальна організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» обрала нового голову

Осередок очолив Іван Мирка. Відповідне рішення прийняли сьогодні, 14 вересня, під час конференції Волинської територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», повідомили в партії.

«Сьогодні буду приділяти увагу Партії. Завдань у мене дуже багато, крок за кроком ми будемо рухатися до їх вирішення. Буду працювати гідно, буду, як завжди, слідувати своїм переконанням, моральним принципам та Статуту Партії», – зазначив новообраний голова Волинської територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

До виконання своїх обов’язків новообраний очільник ТОП приступить після проходження всіх юридичних процедур. Нагадаємо, екс-очільник волинського осередку Партії Роман Романюк 3 вересня склав свої повноваження.

До виконання своїх обов’язків новообраний очільник ТОП приступить після проходження всіх юридичних процедур. Нагадаємо, екс-очільник волинського осередку Партії Роман Романюк 3 вересня склав свої повноваження.

Окрім делегатів-представників «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» із усіх районів Волині, на конференції був присутній народний депутат Верховної Ради України 8-го скликання, керівник Секретаріату Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Максим Саврасов. Він розповів присутнім про загальну політичну ситуацію в країні та області, окреслив плани, перспективи щодо активізації діяльності місцевих осередків Партії в період підготовки до президентських виборів.

 

Довідково:

Мирка Іван Іванович народився 21 липня 1980 року в місті Луцьк Волинської області.

Освіта – повна вища.

1997–2002 – Луцький державний технічний університет, будівельний факультет (староста групи, староста факультету, член бюро Профкому). Диплом з відзнакою, кваліфікація магістра.

2000–2002 – студент по обміну в Німеччині, FH-Lippe, NRW, Deutschland.

2003–2006 – Національний Транспортний Університет, дорожно-будівельний факультет, спеціальність «Автомобільні дороги та аеродроми» (м. Київ).

Диплом, кваліфікація інженер-будівельник.

Трудова  діяльність

20 червня 1997–11 липня 2002 – Мале підприємство «Шлях». Посада: 20.06.1997–01.03.2002 – шляховий робітник. Від 01.03.2002 до 11.07.2002 – майстер шляхового покриття.

12 липня 2002–20 квітня 2006 – директор Малого приватного підприємства «Єврорембуд».

20 квітня 2006–20 квітня 2007 – директор ТОВ Спільне українсько-німецьке підприємство «Ліхтнер-Буд».

20 квітня 2007–9 червня 2014 – директор малого приватного підприємства «Єврорембуд».

9 червня 2014–27 серпня 2018 року – директор Департаменту інфраструктури і туризму Волинської облдержадміністрації.

Сімейний стан

Одружений, батько двох дітей.

Партійна приналежність:

Член Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».