Чому на Волині перервали показ футбольного матчу «Зоря» – «Динамо»?

Динамівці уже 3 матчі поспіль не можуть виграти в Українській Прем’єр-лізі і опустились на 3-є місце.

Фото fcdynamo.kiev.ua.

Виявляється, кінцівку поєдинку не бачила вся країна

Трансляція на телеканалі «2+2» перервалась на 74-ій хвилині за рахунку 1:1 (на 44-ій хвилині Артем Громов вивів луганчан уперед, а на 67-ій Сергій Сидорчук зрівняв рахунок). Як інформує сайт sport.ua, сталося це тому, що згорів супутник.

Проте глядачі мають не дуже сумувати, адже голів у грі більше не було, тобто рахунок матчу 8 туру Української Прем’єр-Ліги «Зоря» (Луганськ) – «Динамо» (Київ) – 1:1.

Трансляція перервалася тому, що згорів супутник.

«Нічий результат для нас рівнозначний поразці. Але, якщо розібратися, то він закономірний. Сьогодні ми, як і «Зоря», втратили 2 очки», – заявив після матчу головний тренер киян Олександр Хацкевич.

«Можу привітати наших уболівальників з хорошою грою футбольного клубу «Зоря». І гравців своїх теж. А також киян. Вони заслужили на це очко», – резюмував наставник луганчан Юрій Вернидуб.

«Динамо» тепер лише на 3-му місці в турнірній таблиці, луганчани – одразу за ними.