Андрій Садовий буде боротись за президентське крісло
Садовий йде у президенти
Львівський міський голова пообіцяв найближчим часом оприлюднити склад команди, з якою піде на вибори
Мер Львова та лідер партії "Самопоміч" Андрій Садовий оголосив, що подасть свою кандидатуру на участь у виборах президента України. Як повідомляється на сайті об’єднання «Самопоміч», відповідну заяву він зробив на зустрічі з організаторами молодіжного форуму «#Молодвіж».
«Моя мета дуже проста і складна водночас – відновити вашу віру в Україну. Перед вами сьогодні весь світ, але збудувати свою власну країну можливо лише тут. Я пропоную вам боротися за неї разом!» – заявив Садовий.
Про це пише УНІАН.
«Моя мета дуже проста і складна водночас – відновити вашу віру в Україну. Перед вами сьогодні весь світ, але збудувати свою власну країну можливо лише тут. Я пропоную вам боротися за неї разом!» – заявив Садовий. За його словами, ключовими елементами кампанії стануть «мобілізація молоді, розрив корупційної кругової поруки в політиці і технологічна модернізація країни». Львівський міський голова пообіцяв найближчим часом оприлюднити склад команди, з якою піде на вибори. Як відомо, вибори президента України мають відбудутись 31 березня 2019 року.