Синод Вселенської Патріархії зняв анафему з Патріаха Філарета і Митрополита Макарія - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.59 € 29.81
Синод Вселенської Патріархії зняв анафему з Патріаха Філарета і Митрополита Макарія

Схоже, Патріарх Філарет і всі православні українці таки дуже близькі до визнання своєї Церкви...

Деловая столица

Синод Вселенської Патріархії зняв анафему з Патріаха Філарета і Митрополита Макарія

Предстоятелі УПЦ КП та УАПЦ визнані канонічними

Синод Вселенського Патріархату зняв анафему з патріарха Української православної церкви Київського патріархату Філарета та предстоятеля Української православної автокефальної церкви Макарія та визнав їх канонічними.

Про це повідомляє відоме грецьке релігійне видання ORTHODOXIA.INFO з посиланням на власні джерела, інформує Українська правда.

Зазначається, що обидва предстоятелі направили Вселенському патріарху свої прохання про апеляцію, які були прийняті, після чого було прийнято таке рішення.

Проте, у виданні додають, що деталі та умови такого кроку поки невідомі.

Проте, у виданні додають, що деталі та умови такого кроку поки невідомі.

Як повідомив у Facebook Архієпископ Чернігівський і Ніжинський, речник УПЦ КП Євстратій Зоря, інформація про це надійшла одразу з кількох джерел.

"Чекаємо на офіційне оголошення від Священного Синоду", - додав він.

Нагадаємо, 9 жовтня у Стамбулі розпочалося засідання Синоду Константинопольського патріархату, на якому можуть затвердити томос щодо автокефалії української православної церкви. 11 жовтня – третій і останній день триденного засідання Синоду.

Питання томосу мають обговорити після звіту екзархів.