Підроблені акцизні марки вилучили у підприємливого жителя Рівненщини - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.62 € 29.61
Підроблені акцизні марки вилучили у підприємливого жителя Рівненщини

Автомобіль, в якому знайшли фальсифікат, доставлено на територію Здолбунівського відділення поліції.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Підроблені акцизні марки вилучили у підприємливого жителя Рівненщини

Крім того, у рамках кримінального провадження правоохоронці вилучили автомобіль і продукцію сумнівного походження

Понад сто акцизних марок із явними ознаками підробки виявили вчора, 18 жовтня, поліцейські Здолбунівського відділення. Крім того, у рамках кримінального провадження правоохоронці вилучили автомобіль і продукцію сумнівного походження.  

Слідчо-оперативна груп на території гаражного кооперативу в автомобілі 38-річного здолбунівчанина виявила ємності та заповнені пляшки із акцизними марками, які мали явні ознаки підробки.

Слідчо-оперативна група, яка виїхала за повідомленням на місце події, на території гаражного кооперативу райцентру в автомобілі «Opel Vivaro» 38-річного здолбунівчанина виявила ємності та заповнені пляшки із акцизними марками, які мали явні ознаки підробки. Загальний об’єм вилученого становить понад тисячу літрів.  Вирішується питання про направлення вилученого на експертизу в рамках відкритого кримінального провадження, процесуальне керівництво у якому здійснює прокуратура району, за частиною 1 статті 199 Кримінального кодексу України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення підроблених марок акцизного податку). За її результатами прийматиметься відповідне рішення. 

Джерело: Офіційний сайт Національної поліції