То влада злякалась Святослава Вакарчука? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.74 € 29.01
То влада злякалась Святослава Вакарчука?

Хтось там зверху сказав – «не можна»?

Фото «Українська правда».

То влада злякалась Святослава Вакарчука?

Юридичний університет Ярослава Мудрого в Харкові спочатку погодився надати приміщення для зустрічі відомого співака й громадського діяча з юристами, але потім без пояснення причин ректор передумав

Про це у Facebook повідомив сам Вакарчук, інформує «Українська правда».

«29 жовтня в Харкові в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого мала відбутися моя зустріч з представниками юридичної спільноти та усіма небайдужими на тему моєї статті на «Українській правді» про верховенство права. Саме такою мала бути тема зустрічі – верховенство права та питання судової реформи», – розповів Вакарчук.

«Мені це дуже нагадує старі радянські часи, або часи незалежності, коли все робилось по указці зверху».

Він додав, що його команда після резонансу, який викликав його матеріал, отримала пропозицію організувати зустріч для обговорення цієї теми.

«В мене на руках є проект договору, який шановний пан ректор підписав, в якому йдеться про згоду університету надати приміщення і фактично виступити формальним співорганізатором такої зустрічі», – додав він.

Вакарчук поскаржився, що сьогодні він раптово отримав відмову в наданні приміщення. Відмова звучала так: «в силу об’єктивних причин не можемо надати вам приміщення».

«Мені це дуже нагадує старі радянські часи, або часи незалежності, коли все робилось по указці зверху. Особливо дивно отримати таке пояснення від юристів та представників університетів – незалежних і вільних осередків наукової думки. Немає ні прозорості, ні чіткості. Таке враження, що хтось там зверху сказав – «не можна», і йому відповіли – «так і зробимо», – сказав Вакарчук.

Він висловив жаль з приводу того, що таке відбувається сьогодні в Україні, в ті часи, коли всі політики перед виборами говорять про зміни, прозорість і необхідність жити по-новому.

«Зустріч все одно відбудеться, ми просто перенесли її в інше місце», – додав Вакарчук.