Демидівка чекає інвесторів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.90 € 29.51
Демидівка чекає інвесторів

Триває також робота над інвестиційною картою Демидівської селищної ради.

Фото з відкритих джерел

Демидівка чекає інвесторів

У Демидівській селищній раді Рівненської області розроблено паспорт громади

Інвестиційний документ складається з п’яти розділів. У першому містяться дані про населення та села, економіко-географічне розташування громади. Другий розділ розповідає про підприємства, які працюють на території Демидівської об'єднаної територіальної громади.

Інвестиційний документ складається з п’яти розділів.

У третьому – інформація про освітні, культурні та медичні заклади на території, а також про культурно-мистецькі події. Четвертий розділ інформує про заклади торгівлі, побутового обслуговування населення та ресторанного господарства, АЗС, аптеки. В п'ятому зібрано інформацію про туристично привабливі об'єкти. Над підготовкою паспорта громади працювали спеціалісти відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності, який очолює Сергій Щербатюк та Демидівська районна філія Рівненського обласного центру зайнятості.

Ознайомитись із паспортом можна за посиланням https://goo.gl/z1FzVH

Триває також робота над інвестиційною картою Демидівської селищної ради, де буде відображена повна інформація про вільні земельні ділянки, будівлі, майнові комплекси, родовища корисних копалин. Розробка націлена на потенційних інвесторів, які зможуть отримати всі необхідні дані про той чи інший об'єкт.