У Чехії затримали українського нардепа з Рівненщини із фальшивими євро - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.74 € 29.01
У Чехії затримали українського нардепа з Рівненщини із фальшивими євро

«Хотів купити в duty free подарунок Мамі…»

Фото zik.ua.

У Чехії затримали українського нардепа з Рівненщини із фальшивими євро

Така доля у Празі спіткала представника Радикальної партії Андрія Лозового

Про це повідомив лідер партії Олег Ляшко у Facebook, інформує «Українська правда».

За його словами, нардепа поліція затримали в аеропорту, коли той намагався розрахуватися фальшивими євро.

«Зі слів самого Андрія, з яким я щойно говорив, в аеропорту він купляв подарунок мамі, але євро, якими він хотів розрахуватися, виявилися фальшивими. Їх помічнику Лозового «обміняли» в одному з київських обмінників. Валютних кидал зараз вже шукає наша поліція, бо «обмінник» зник», – написав Ляшко.

Євро, якими він хотів розрахуватися, виявилися фальшивими. Їх помічнику Лозового «обміняли» в одному з київських обмінників.

Головний радикал висловив надію, що чеська поліція негайно звільнить Лозового, який «став жертвою обману валютних шахраїв».

Сам Лозовий повідомив на своїй сторінці, що його вже звільнили.

«Був в Празі. Хотів купити в duty free подарунок Мамі Oksana Lozova і виявилося, що гроші – фальшиві. Оскільки в чеському законодавстві спроба розрахуватися фальшивими коштами прирівнюється до їх виробництва – мене затримали. Зняли з літака. Як у кіно. Завезли у найближчий відділок. 8 годин тримали там (коли шмонали – навіщось заглядали у вуха)», – розповів він.

Лозовий додав, що в провадженні чеської поліції він проходить як потерпілий.