Лучанка перерахувала шахраям майже 87 тис. грн за неіснуючий автомобіль - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.62 € 29.61
Лучанка перерахувала шахраям майже 87 тис. грн за неіснуючий автомобіль

У жодному разі не здійснюйте оплату чи передоплату за товар шляхом перерахунку безготівкових коштів.

galka.if.ua

Лучанка перерахувала шахраям майже 87 тис. грн за неіснуючий автомобіль

Жертвою зловмисників стала 28-річна мешканка обласного центру Волині

Укотре прокуратура Волині звертається до краян із проханням бути уважними та обережними, купуючи товари через мережу Інтернет, позаяк попри неодноразові застереження та роз’яснення правоохоронців про різні схеми шахрайств, волиняни все ще дозволяють себе ошукати.

Учора жертвою шахраїв стала 28-річна мешканка обласного центру Волині, яка перерахувала 86 600 грн. "продавцям" автомобіля, котрі розмістили оголошення про продаж авто на популярному сайті. Звісно, після отримання переказу зловмисники припинили відповідати на дзвінки і повідомлення, відтак жінка залишилася без грошей і без омріяного автомобіля.

Після отримання переказу зловмисники припинили відповідати на дзвінки і повідомлення, відтак жінка залишилася без грошей і без омріяного автомобіля. 

Прокуратура області нагадує волинянам: аби не стати жертвою шахраїв, в жодному разі не здійснюйте оплату чи передоплату за товар шляхом перерахунку безготівкових коштів. Замовляйте на сайтах товар з доставкою у відділення кур’єрських служб і тільки після огляду замовленого товару оплачуйте його.

У випадку продажу товару не повідомляйте в оголошеннях зайвої особистої інформації, лише номер картки, на рахунку якої не повинно бути коштів, а краще просіть надіслати гроші готівкою на поштове відділення. Окрім того, аби не стати жертвою шахраїв, у жодному разі не повідомляйте нікому свої персональні дані та реквізити своїх банківських рахунків.

Якщо ви загубили мобільний або сім-карта перестала працювати, відразу ж заблокуйте прив’язані до цього номеру телефону банківські картки.

Наталка Мурахевич, прес-секретар прокурора області