Кількість загиблих під час придушення бунту в колонії у Таджикистані зросла до 27, близько сотні людей поранено - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.62 € 29.61
Кількість загиблих під час придушення бунту в колонії у Таджикистані зросла до 27, близько сотні людей поранено

Немає слів...

Новое время

Кількість загиблих під час придушення бунту в колонії у Таджикистані зросла до 27, близько сотні людей поранено

З бунтарями повелися вкрай нещадно

Кількість загиблих в результаті бунту в колонії Худжанда на півночі Таджикистану збільшилася до 27 осіб, повідомляє Новое время з посиланням на Ахбор та на джерело в медичних органах.

За інформацією співрозмовника, троє ув'язнених померли в лікарнях, таким чином число убитих в'язнів досягло 25. Кількість убитих силовиків залишається незмінною: у результаті бунту загинули двоє наглядачів.

Ще понад 100 ув'язнених отримали поранення. Вони знаходяться в обласній, міській та тюремній лікарнях. Медики оцінюють стан десяти з них як важкий, тому кількість жертв може зрости. Ще шестеро співробітників правоохоронних органів отримали вогнепальні поранення.

Джерело в правоохоронних органах повідомило, що можливою причиною бунту в колонії було жорстке поводження з ув'язненими. За його даними, вночі 7 листопада наглядач змусив одного з ув'язнених роздягнутися догола і стояти кілька годин під дощем у дворі колонії як "покарання". В результаті один із загонів ув'язнених здійняв бунт.

Через бунт по всій Сугдській області було оголошено тривогу, через півгодини після початку сили спецназу Альфа і ОМОН зі зброєю і собаками увійшли на територію колонії і нещадно придушили бунт.

За словами джерела, ув'язнені були озброєні ножами, сокирами, камінням і металевими предметами.

"Ув'язнені відрубали наглядачам пальці рук сокирою. Після цього до бунту приєдналися інші загони і ув'язнені на час захопили частину території колонії. Це було приблизно о 22:30", - розповіло джерело.

Зазначається, що через бунт по всій Сугдській області було оголошено тривогу, через півгодини після початку сили спецназу Альфа і ОМОН зі зброєю і собаками увійшли на територію колонії і нещадно придушили бунт.

Влада поки не прокоментувала бунт у в'язниці.

У худжандській колонії утримуються ув'язнені, які відбувають тривалі терміни за тяжкі злочини, включаючи вбивства і тероризм.