Студентка Бурейко вибачилася за звинувачення у домаганні з боку поліціянта Варченка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.59 € 29.81
Студентка Бурейко вибачилася за звинувачення у домаганні з боку поліціянта Варченка

Все виявилося чиєюсь інсинуацією?

Facebook

Студентка Бурейко вибачилася за звинувачення у домаганні з боку поліціянта Варченка

Стверджує, що не розібралася в ситуації

Наталія Бурейко, яка раніше поскаржилась в прокуратуру на погрози та домагання, вибачилась за звинувачення в бік співробітника Нацполіції Олександра Варченка.

Пост з вибаченнями дівчина опублікувала на Facebook, повідомляє Українська правда.

"Мені дуже соромно. Я, Бурейко Наталія, написала публікацію про погрози з боку Олександра Варченка в соціальній мережі Facebook, не розібравшись в ситуації і не усвідомлюючи своїх дій", – написала студентка.

Мені дуже соромно. Я, Бурейко Наталія, написала публікацію про погрози з боку Олександра Варченка в соціальній мережі Facebook, не розібравшись в ситуації і не усвідомлюючи своїх дій.

Вона додала, що хотіла захистити себе, але завдала шкоду іншим людям. Бурейко зазначила, що не мала на те морального права, що в неї не було підстав вважати, що їй погрожував саме Варченко.

"Я стала жертвою цинічної провокації проти Олександра і його дружини. Я допускаю, що акаунт був створений хакерами з Росії для дискредитації чиновників Національної поліції та Державного бюро розслідувань", – йдеться в оприлюдненому пості.

Дівчина принесла вибачення Варченку та членам його сім’ї.

"Олександр Варченко і його цивільна дружина є порядними людьми. Мені дуже соромно, що я стала жертвою шахраїв і мимоволі взяла участь у цій брудній інформаційної кампанії", – додала Бурейко. Вона попросила журналістів не турбувати її, її родину та родину поліцейського Варченка.

"Подальших коментарів не буде", – підсумувала студентка.