
Чиновниці призначили штраф в розмірі 1700 грн зі сплатою судового збору понад 350 грн.
На Волині посадовицю райдержадміністрації покарали за правопорушення, пов’язане із корупцією
Ківерцівським районним судом до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, притягнуто провідного спеціаліста сектору Ківерцівської РДА
Державний службовець, всупереч вимогам ч.2 ст. 52 Закону України "Про запобігання корупції", не повідомила про суттєві зміни в майновому стані, продавши майно (квартиру), вартість якого перевищує 50 прожиткових мінімумів доходів громадян для працездатних осіб.
Жінка не повідомила про суттєві зміни в майновому стані, продавши квартиру.
За принципової позиції прокурорів суд визнав її винною у порушенні додаткових заходів фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 1700 грн. зі сплатою судового збору понад 350 грн.
Наталка Мурахевич, прес-секретар прокурора області
