Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Учасника стрілянини на автомийці на вулиці Набережній у Луцьку взято під варту

Стрілянина на митниці трапилася 5 листопада.

facebook/Катерина Курбанова

Учасника стрілянини на автомийці на вулиці Набережній у Луцьку взято під варту

Чоловіка затримали під вартою на 60 днів без права внесення застави

За принципової позиції прокурорів галузевого відділу прокуратури Волинської області одному з учасників подій 5 листопада 2018 року на автомийці на вулиці Набережній у Луцьку, в результаті яких один чоловік загинув, а двоє отримали поранення, Луцький міськрайонний суд обрав запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 днів без права внесення застави.

Учора, 8 листопада 2018 року, 24-річному мешканцю Київської області повідомлено про підозру у вчиненні хуліганства із застосуванням вогнепальної зброї та предметів, заздалегідь заготовлених для нанесення тілесних ушкоджень (кримінальне правопорушення, передбачене ч.4 ст. 296 КК України).

24-річному мешканцю Київської області повідомлено про підозру у вчиненні хуліганства із застосуванням вогнепальної зброї та предметів, заздалегідь заготовлених для нанесення тілесних ушкоджень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, замаху на умисне вбивство двох або більше осіб та хуліганства, вчиненого із застосуванням вогнепальної зброї та предметів, заздалегідь заготовлених для нанесення тілесних ушкоджень (кримінальні правопорушення, передбачені п.12 ч.2 ст. 115, ч. 2 ст. 15 п.п. 1, 12 ст. 115, ч. 4 ст. 296 КК України) триває. Вживаються заходи задля затримання усіх причетних до вчинення цих злочинів.

Наталка Мурахевич, прес-секретар прокурора області

Telegram Channel