Так зловмисники пакували наркотики.
У Ковелі викрито групу осіб, які налагодили схему розповсюдження амфетаміну через інтернет (фото)
За процесуального керівництва Ковельської місцевої прокуратури працівниками Ковельського відділу поліції та Управління протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції в області проведено спецоперацію із виявлення та припинення незаконної діяльності осіб, які займалися реалізацією амфетаміну
Під час досудового розслідування кримінального провадження про незаконне придбання, зберігання, перевезення, пересилання і збут наркотичних засобів та психотропних речовин (кримінальне правопорушення, передбачене ст. 307 КК України) правоохоронцями проведено низку санкціонованих судом обшуків у Ковелі.
Виявлено на території міста і так звані «закладки» – розфасований невеликими дозами амфетамін, який зловмисники залишали для покупців в обумовлених місцях.
Під час обшуків вилучено близько 0,5 кг синтезованого амфетаміну, кошти, одержані від незаконної діяльності, обладнання для фасування психотропів, а також холодну зброю.

Окрім того, виявлено на території міста і так звані «закладки» – розфасований невеликими дозами амфетамін, який зловмисники залишали для покупців в обумовлених місцях.
У порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України затримано чотирьох громадян, причетних до незаконного бізнесу.
Тривають першочергові слідчі дії, по завершенню яких буде вирішуватися питання про повідомлення громадянам про підозру у вчинених злочинах та про обрання їм запобіжних заходів.
