Курси НБУ $ 29.25 € 30.92
Камінь-Каширських школярів вчать обирати професію

Професійне самовизначення молоді

Камінь-Каширська районна філія Волинського обласного центру зайнятості

Камінь-Каширських школярів вчать обирати професію

Служба зайнятості надає допомогу випускникам загальноосвітніх шкіл у вирішенні питання вибору професії та працевлаштування

12 листопада, повідомляє районна філія Волинського центру зайнятості на своїй сторінці у «Фейсбуці» в рамках профорієнтаційного квесту «Твій вибір» проведено захід для учнів 10-х класів міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Захід відбувся за участю профорієнтатора Камінь-Каширської районної філії Волинського обласного центру зайнятості та соціального педагога навчального закладу.

Тому старшокласникам рекомендовано дотримуватись основних правил вибору професії, обов’язково використовуючи формулу «Хочу. Можу. Треба».

Профорієнтатор проінформувала учнів про стан ринку праці регіону, ознайомила з «барометром професій». Обгрунтований вибір професії передбачає врахування інтересів, нахилів, побажань, здібностей, знань, стану здоров’я, потреби ринку праці в кадрах. Тому старшокласникам рекомендовано дотримуватись основних правил вибору професії, обов’язково використовуючи формулу «Хочу. Можу. Треба».

Професійні поради можуть надавати батьки, вчителі, друзі, психологи, профорієнтатори, але рішення щодо вибору професії людина обирає самостійно. Для цього треба мати певні знання про професії та власні здібності, інтереси. В іншому випадку можна розчаруватись в своєму виборі і тоді доведеться розпочинати все спочатку, − наголосила профорієнтатор.
Для виявлення здібностей до певних професій усім бажаючим запропоновано пройти профдіагностичне тестування.

Олена ВОЛИНЕЦЬ

Telegram Channel