Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Компанія LEGO створила конструктор для дорослих

UkrMedia

Компанія LEGO створила конструктор для дорослих

Винахідники впевнені, що продукт допоможе багатьом дорослим відключитися від частих проблем і зняти стрес.

Конструктори LEGO тепер призначені не тільки для дітей. У співпраці з підприємством "IndieGooGo" знаменита марка оголосила про випуск нового набору LEGO FORMA, який буде призначатися для дорослих. Компанія "LEGO" хоче спонукати дорослих використовувати цей набір як спосіб для зняття стресу, інформує UkrMedia.

Продукт допоможе багатьом дорослим відключитися від частих проблем і зняти стрес, задіюючи їх твроческий потенціал через складання власної моделі.

«Новий LEGO FORMA - це скоріше «творчий проект», набір складається з 294 деталей, він суттєво відрізняється від конструкторів для дітей», - сказав Карі Вінтер, старший менеджер з маркетингу та керівник групи Creative Play Lab Pilots. Набір являє собою модель "Koi fish".

Молоді спеціалісти, з якими ми створюємо цей проект, кажуть нам, що вони як і раніше відчувають бажання створювати все більш цікаві іграшки, - сказав Вінтер. Обидві компанії сподіваються, що продукт допоможе багатьом дорослим відключитися від частих проблем і зняти стрес, задіюючи їх твроческий потенціал через складання власної моделі.

Telegram Channel