Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
Житель Здолбунова «придбав» на 21 525 гривень «талонів на пальне»

Немає слів...

ТСН

Житель Здолбунова «придбав» на 21 525 гривень «талонів на пальне»

Шахрай зумів втягнути в аферу ще й працівника заправки

До здолбунівчанина зателефонував невідомий чоловік та запропонував купити талони на пальне за вигідною ціною. 21 525 гривень «продавець» сказав передати у конверті та залишити в оператора на одній із заправних станцій у Рівному. При цьому запевнив, що талони будуть через годину, інформує відділ комунікації поліції Рівненської області.

Водночас працівника АЗС аферист попросив взяти нібито документи в конверті від однієї людини та передати іншій, яка прийде через деякий час. 

Коли горе-покупець не отримав ні талонів, ні власних коштів, а шахрай перебував уже поза зоною досяжності, повідомив до поліції.

Та доки мешканець Здолбунова чекав на талони, невстановлена особа оперативно забрала пакунок із грішми. Коли горе-покупець не отримав ні талонів, ні власних коштів, а шахрай перебував уже поза зоною досяжності, повідомив до поліції.

Поліцейські вилучили відео з камер спостереження та встановлюють усі обставини шахрайської схеми, зокрема і причетних до неї осіб у рамках досудового розслідування за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Telegram Channel