Курси НБУ $ 29.25 € 31.34
Мешканця Рівненщини судитимуть за побиття військового

Молодик накинувся на службовця, коли той гуляв зі своєю дівчиною.

Pixabay

Мешканця Рівненщини судитимуть за побиття військового

Дубенські прокурори повідомили, що забезпечили досудове розслідування кримінального провадження за підозрою 22-річного мешканця міста Дубно у нанесенні легких тілесних ушкоджень Ігорю Швецю з 24 ОМБР

У вересні поблизу нічного кафе «Дуплет» у Дубні чоловік під час суперечки наніс легкі тілесні ушкодження відвідувачу розважального закладу, який є військовослужбовцем, вдаривши Ігоря Швеця кулаком в обличчя. Потерпілий тривалий час перебував на стаціонарному лікуванні, передає «Рівне вечірнє».

Прокуратура пред’явила до суду цивільні позови про відшкодування особою, у разі доведення її вини судом, витрат на лікування потерпілого від злочину за загальну суму понад 4 тисячі гривень.

Дубенська місцева прокуратура прокуратура повідомила, що досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного легкого тілесного ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я або незначну втрату працездатності, нині завершено. Обвинувальний акт стосовно особи місцевою прокуратурою скеровано до суду для розгляду по суті. Також прокуратура пред’явила до суду цивільні позови про відшкодування особою, у разі доведення її вини судом, витрат на лікування потерпілого від злочину за загальну суму понад 4 тисячі гривень.

За вчинення вказаного кримінального правопорушення обвинуваченому загрожує покарання у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від 150 до 240 годин або виправних робіт на строк до 1 року, або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 2 років.

Telegram Channel