Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
У Луцьку закрили незаконну АЗС

Досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури області

У Луцьку закрили незаконну АЗС

Вирішується питання про накладення арешту на матеріальні цінності

Луцька місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у розслідуваному Луцьким відділом поліції кримінальному провадженні про порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою (кримінальне правопорушення, передбачене ст. 272 КК України).

Виявлено 2 пульти управління паливно-роздавальними колонками, пристрої для заправки транспортних засобів, понад 700 л дизельного палива.

У рамках розслідування провадження прокурорами спільно з працівниками Управління захисту економіки в області із залученням представників Головного управління Державної служби із надзвичайних ситуацій та Управління Держпраці в області проведено слідчі дії, в ході яких виявлено факт нелегальної реалізації нафтопродуктів у обласному центрі Волині.

У місці незаконної реалізації виявлено 2 пульти управління паливно-роздавальними колонками, пристрої для заправки транспортних засобів, понад 700 л дизельного палива, грошові кошти, відомість на відпуск нафтопродуктів, талони на дизельне паливо та інші документи, які стосуються діяльності нелегальної АЗС.

Джерело: Прес-служба прокуратури області
Telegram Channel