Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Летюче таксі чи швидка допомога? (Відео)

Це вже не фантастика!

ITC.ua.

Летюче таксі чи швидка допомога? (Відео)

Розпочинаються річні випробування літальних апаратів Volocopter

Як повідомляє портал ITC.ua, літальні засоби пройдуть випробування «специфічними сценаріями, характерними для експлуатації авіаційної техніки в медичних цілях». В цілому витрати на тестові польоти (включаючи розробку проектної документації, зарплату дослідницької групи і так далі) складуть близько 500 тисяч євро. Доповідь про придатність або непридатність Volocopter до використання в якості літаючої швидкої допомоги планується підготувати до кінця 2019 року.

 Апарат може перевозити пасажирів або вантажі масою до 160 кілограмів на швидкості до 70 км\год.

При цьому на Volocopter покладають великі надії. Керівництво організації «бачить високий потенціал мультикоптера, як транспортного засобу при проведенні рятувальних операцій у важкодоступних районах» - і прогнозує його широке поширення по країні і світі.

Зазначимо, що літальний апарат Volocopter, розроблений однойменною компанією, являє собою пасажирський мультикоптер, оснащений кільцевою рамою з 18 повітряними гвинтами. Маса порожнього аеротаксі становить 290 кілограмів. Апарат може перевозити пасажирів або вантажі масою до 160 кілограмів на швидкості до 70 км\год. При максимальному завантаженні дальність польоту складає 27 км. В якості транспорту для екстрених служб аеротаксі Volocopter буде випробувано вперше.

 

Telegram Channel