Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Порошенко зустрівся з родинами полонених Росією моряків

Президент проводить зустріч з родинами наших моряків, яких захопила в полон Росія

Twitter

Порошенко зустрівся з родинами полонених Росією моряків

Президент України Петро Порошенко проводить зустріч з родинами полонених Росією моряків. Про це повідомив прес-секретар глави держави Святослав Цеголко у Twitter

«Президент проводить зустріч з родинами наших моряків, яких захопила в полон Росія», — зазначив він. Про це пише Громадське.

Вранці 25 листопада Росія заблокувала проходження в Керченську протоку українському буксиру «Яни Капу» й двом катерам «Бердянськ» і «Нікополь», які здійснювали плановий перехід із порту Одеса в порт Маріуполь.

«Президент проводить зустріч з родинами наших моряків, яких захопила в полон Росія»

При виході з Керченської протоки російські кораблі відкрили прицільний вогонь по українських кораблях, які вже поверталися до Одеси, так і не отримавши інформації про можливості проходження через протоку. Окупанти захопили в полон 24 українських військовослужбовців. Троє з них дістали поранення. Українців звинуватили в незаконному перетині кордону РФ (ч. 3 ст. 322 КК Росії, покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років). Усі полонені були заарештовані так званим «судом» у Криму, їх перевезли до московських слідчих ізоляторів «Лефортово» і «Матроська тиша».

26 листопада Верховна Рада підтримала запровадження воєнного стану у 10 областях України у зв'язку з агресією Росії в Азовському морі.

Telegram Channel