Прикордонники затримали мікроавтобус з 3,3 тоннами телячих туш, які планували переправити до Білорусі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.20 € 29.26
Прикордонники затримали мікроавтобус з 3,3 тоннами телячих туш, які планували переправити до Білорусі

3,3 тоннами телячих туш мандрували до Білорусії.

Державна прикордонна служба України

Прикордонники затримали мікроавтобус з 3,3 тоннами телячих туш, які планували переправити до Білорусі

Транспортний засіб разом з товаром вилучено, до Нацполіції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 227 ККУ «Випуск або реалізація недоброякісної продукції»

Учора в ході реалізації інформації оперативних підрозділів Північного регіонального управління Держприкордонслужби на автодорозі неподалік м. Ковель, що на Волині, прикордонники спільно з представниками  поліції зупинили для перевірки транспортний засіб «Мерседес Спрінтер» української реєстрації. 

Під час проведення огляду вантажного відсіку мікроавтобуса було виявлено телячі туші глибокої заморозки загальною вагою близько 3300 кг.

Під час проведення огляду вантажного відсіку мікроавтобуса було виявлено телячі туші глибокої заморозки загальною вагою близько 3300 кг. Товар громадянин України перевозив без будь-яких товаросупровідних документів та транспортувався з порушенням встановлених ветеринарних норм. Попередньо встановлено, що м'ясо було підготовлене для подальшого незаконного переміщення через державний кордон до Білорусі.

Транспортний засіб разом з товаром вилучено, до Нацполіції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 227 ККУ «Випуск або реалізація недоброякісної продукції».

 

 

Джерело: Державна прикордонна служба України