Курси НБУ $ 29.25 € 31.34
У Рожищі та районі розкидатимуть з літаків вакцину проти сказу

Такий вигляд має вакцина проти сказу.

Рожищенська МР

У Рожищі та районі розкидатимуть з літаків вакцину проти сказу

У грудні 2018 року буде здійснюватись пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території Рожищенського району

За допомогою авіаційного транспорту (літаків) будуть розкидати в певних місцях  лісових масивів та сільськогосподарських угідь району поза населеними пунктами і водоймами приманки-вакцини проти сказу для споживання дикими м’ясоїдними тваринами (лисицями, вовками і т.д.), після чого здійснюється контроль споживання вакцини, інформує прес-служба Рожищенської міськради.

Приманка має вигляд брикетів розміром з сірникову коробку із різким запахом м’ясо-кісткового борошна, всередині яких є капсула з вакциною.

У заході  застосовується вакцина вітчизняного виробництва «Орісвак», яка  не шкідлива, як для диких, так і домашніх тварин, безпечна для людини та навколишнього середовища і виробляє імунітет до вірусу сказу у диких тварин протягом місяця після споживання. Приманка має вигляд брикетів розміром з сірникову коробку із різким запахом м’ясо-кісткового борошна, всередині яких є капсула з вакциною.

Так як червоні лисиці дуже чутливі до вірусу сказу і є основним переносником даного захворювання в нашому районі, тож пероральна імунізація є важливим заходом недопущення розповсюдження небезпечної хвороби.

Telegram Channel