Курси НБУ $ 29.25 € 31.18

На Волині засуджено антиукраїнського Інтернет-пропагандиста

За матеріалами СБ України мешканця Луцька заочно засуджено до шести років позбавлення волі за розповсюдження антиукраїнських матеріалів в Інтернеті

У межах розпочатого кримінального провадження слідчі  СБУ встановили, що з початком російської агресії зловмисник регулярно розміщував у соціальних мережах антиукраїнську інформацію та відеоматеріали. За висновком експерта вони містили публічні заклики до насильницької зміни, повалення існуючого конституційного ладу та захоплення державної влади, зміни меж території та кордону України, а також заклики до розв’язання воєнного конфлікту.

 Волинський апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції без змін.

У березні 2018 року судом винесена ухвала про здійснення спеціального досудового розслідування, оскільки обвинувачений переховується від органів слідства у РФ для ухилення від кримінальної відповідальності.

Луцький міськрайонний суд Волинської області визнав обвинуваченого винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 109, ч. 3 ст. 109, ч. 1 ст. 110, ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 295 та ч. 1 ст. 436 Кримінального кодексу України  та призначив йому покарання у вигляді шести років позбавлення волі.

 Волинський апеляційний суд залишив рішення суду першої інстанції без змін.

Прес-центр СБ УКраїни.

 

Telegram Channel